Java hry na mobil ke stažení zdarma 
 

Java Hry ke stažení zdarma na Nokie ale i ostatní mobily


Hry na mobil zdarma 240x320 a všechny co podporují javu


Stáhnout z Uloz.to všechny hry na jednou:
set #1

 

Zpět na výběr her
Po stažení a uložení souboru hry (většinou má příponu *.jar nebo *.jad) do PC jej musíte nahrát do telefonu. Pokud je zabalen (zkomprimován) resp. po uložení má soubor hry příponu *.zip je potřeba jej před nahráním do mobilu rozbalit např. pomocí Total Comanderu, nebo programem Winrar stáhnout jej můžete na http://ghisler.com/ nebo http://www.winrar.cz/download.php

Pro jejich nahraní do mobilu potřebujete mít buď kabel nebo infraport, případně Bluetooth. Také lze java hry zdarma stáhnout přes WAP přímo do mobilu ovšem pak zaplatíte za data dle tarifu ne vždy je to zadarmo.
Případně lze hry stahovat do telefonů s Android OS rovnou přes Wi-Fi

Dragon Age 2 II

© Pokud se domníváte že by zde mezi free hry nějaká bejt neměla,
nebo naopak jste autor a chtěl by jste svou hru zde propagovat
napište nám rádi zařadíme další tituly
a vy získáte odkaz na vaši firmu zdarma.

 

Odkazy:
Free games Hry PC Diablo III Tapety na mobiil zdarma world of starcraft II
HD tapety TopList
 
Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů.

Java hry na mobil ke stazeni zdarma.cz ©   Admin e-mail