Java hry na mobil ke stažení zdarma

Mob Runner hra na mobil

Mob Runner (klasika z 8-bitů) pěkně graficky vyvedená plošinovka dokážete projít bludištěm až na konec? nebo se vám to nepodaří jako mě?

mod runner jako lode runnermob runer   

Jak stahovat java hry do mobilu zdarma?

Z webu getjar.com lze nyní ji ž pouze stáhnout hru přímo do mobilu přes mobilní internet, postupujte následovně:

1) jděte na m.getjar.com na vašem telefonu
2) Zvolte "Quick Download" Dole na stránce
3) Vložte kód který se vám zobrazí po kliknutí tady na obrázek hry např. pro Mario je kód 65

U webu www.mobilerated.com postupujte následovně:
Dole na stránce s hrou u položky Download: klikněte na
- Select Your Mobile Phone - pak vyberte váš model mobilu a znovu klikněte zde na hru kterou chcete, nyní již stačí jen vybrat u "To PC:" soubor java hry 240x320 s příponou *.jad nebo *.jar a ten po stažení do PC zkopírovat do telefonu. Nebo můžete také přes WAP stáhnout hru přímo do mobilu k tomu slouží odkaz u "To Mobile:"  např.: http://mobilerated.com/dl/1429  (pozor zde, ale zaplatíte operátorovi za stažená data dle vašeho tarifu)

Pozor na hry které jsou s reklamou pokud nemáte paušál na WAP nepovolujte připojení k internetu při spuštění hry s reklamou, zbytečně by jste platili za přenesená data!

Zpět na hlavní stránku (BACK)


Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají doma.cz Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.

Hry-na-mobil.com