Java hry na mobil ke stažení zdarma

Nokia Ovi Maps Ovi mapy zdarma

Info o zdarma dostupných nokia mapách Ovi Maps
Mapy Aplikace + satelitní mobilní navigace NAVŽDY ZDARMA ke stažení

  • Navigace Autem zdarma

  • Navigace Pěšky zdarma

  • Mapy a aktualizace map zdarma

  • Průvodci akcemi zdarma

  • Průvodci Lonely Planet zdarma

  • Průvodci Michelin zdarma

Mapy jsou dostupné zdarma pro více než 200 zemí. Aplikace Ovi Maps vám pomůže objevit ty nejúžasnější památky, restaurace, obchody a ubytování ve městech po celém světě. Ať už hledáte stanoviště taxi, vlakové nádraží či letiště, aplikace Ovi Maps vám tato místa pomůže najít. Obsahuje totiž 15 miliónů předem nahraných cílů.

Objevujte
Vyhledejte si v mapě cíl vaší cesty a naplánujte si trasu ulici, město po městě. Můžete si vybrat, zda chcete zobrazit satelitní hybridní či klasickou uliční mapu, a také obohatit své výlety o multimediální průvodce či se věnovat geocachingu a hledat poklady.

Jeďte autem
Navigace "Autem" nabízí jasné zobrazení trasy, kterou máte před sebou. Navigační řešení do auta, zahrnující vizuální a hlasovou navigaci krok za krokem a dynamické vyhledávání alternativních tras, vás dovede ve správný čas na správné místo.

Jděte pěšky
Navigace "Pěšky" představuje inovativní navigaci pro chůzi s naváděním krok za krokem. S navigací "Pěšky" dojdete až do cíle snadno a rychle, jako byste byli místní. Seznamte se během procházky s dosud neznámým městem. Mapy zahrnují - obsah map: názvy ulic, budovy a zastávky hromadné dopravy.

Uložte a sdílejte
Vytvořte si v aplikaci Ovi Maps své vlastní záznamy. Označte svá oblíbená místa, poznamenejte si trasy spojující několik míst a vytvořte si sbírky týkající se jednotlivých měst, která jste navštívili. Podělte se o nalezené poklady se svými přáteli prostřednictvím SMS, MMS, technologie Bluetooth či infračerveného rozhraní.

Hledejte a objevujte
Hledané místo najdete ve středu zobrazené mapy. Prozkoumejte místa a adresy v bližším i vzdáleném okolí. Cíl máte na dosah ruky od chvíle, kdy vyrážíte až do okamžiku cíle.

Hlasová navigace
Obsáhlé navigační funkce aplikace Ovi Maps vás hlasovými pokyny a zobrazením mapy 3D provedou na nejkratší či nejrychlejší trase z bodu A do bodu B.
Rozšiřte svou aplikaci Ovi Maps o vizuální a hlasové navádění krok za krokem, fungující v reálném čase. Stačí aplikaci doplnit o službu hlasové navigace GPS. Fungování tohoto typu navigace vyžaduje vestavěný či přídavný modul GPS.

Předem instalovaná Ovi Maps - Podporované telefony:  Nokia N97  N97mini  N900  N86 8MP  N96  N85  N79  E75  E72  E71  E66  E52  6720 clasic 
                                                                                        6220 classic   6710 Navigator  6700 classic  6303classic  6600i slide  6600 fold  3600 slide 
                                                                                        3720 classic  7510 Supernova  5800 XpressMusic  5630XpressMusic  5530 XpressMusic 
                                                                                        2730 classic

fallout_nv_340x255   hawk2flash_340x255


Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají doma.cz Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.

Hry-na-mobil.com   Admin e-mail